Забезпечення прав, свобод і законних інтересів особи на стадії досудового розслідування

Забезпечення прав, свобод і законних інтересів особи на стадії досудового розслідування

153219
В наличии
Количество:
итого:
500 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Дрозд В.Г., Пономаренко А.В., Абламський С.Є. 
Количество страниц 498 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-916-905-1 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

У монографії вивчено та проаналізовано теоретико-правові засади забезпечення прав, свобод і законних інтересів особи на стадії досудового розслідування.

Досліджено світовий досвід правового регулювання забезпечення прав, свобод і законних інтересів особи на стадії досудового розслідування. З цією метою проаналізовано законодавства країн Європейського Союзу та пострадянського простору.

Проведено теоретичне дослідження процесуального механізму забезпечення конституційних прав та свобод особи під час провадження досудового розслідування, виявлено прогалини у правовому регулюванні в даній сфері з урахуванням вимог Конституції України, динаміки розвитку законодавства і досягнень кримінальної процесуальної науки, визначено шляхи їх усунення.

Монографію виконано із урахуванням останніх змін до чинного законодавства станом на 1 червня 2019 р.

Робота може бути корисна науковців, працівників правоохоронних органів (зокрема, слідчих підрозділів Національної поліції України), викладачів, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також для всіх тих, хто цікавиться питаннями забезпечення прав, свобод і законних інтересів особи на стадії досудового розслідування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов