Захист іноземних інвестицій: міжнародно-правові стандарти

Захист іноземних інвестицій: міжнародно-правові стандарти

13032
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 212 стр
Переплет твердый 
Год издания 2014 
Автор Шемшученко С.О. 
Издательство Юридична думка 
ISBN 978-617-665-018-8 
Тираж 300 шт

Дане монографічне дослідження присвячене комплексному аналізу загальновизнаних стандартів ставлення до іноземних інвестицій. Задля забезпечення повноти такого аналізу в книзі також досліджуються міжнародні інвестиційні договори, в яких ці стандарти закріплюються і здійснюється огляд міжнародного інвестиційного арбітражу, який є інструментом їхньої реалізації.
У першому розділі досліджуєтся існуюча міжнародно-правова система захисту іноземних інвестицій. Розглядаються історичні спроби і зрушення на шляху до її формування. Аналізуються міжнародні інвестиційні договори, які являють собою правову основу для закріплення зобовязань держав щодо ставлення до іноземних інвесторів та їхніх інвестицій.
Другий розділ присвячений безпосередньому аналізу стандартів ставлення. У третьому розділі здійснено огляд інвестиційних арбітражних справ за участю України.
Монографія розрахована на науковців, викладачів, аспірантів і студентів, юристів-практиків та всіх, хто цікавиться питаннями захисту іноземних інвестицій.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов