Захист корпоративних прав: проблеми теорії і практики

Захист корпоративних прав: проблеми теорії і практики

15030
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-419-348-8 
Тип издания Монография 
Вес 0.4 кг 
Издательство Видавництво "Юридична література" 
Тираж 200 шт
Автор Бігняк О.В. 
Количество страниц 408 стр
Язык украинский 

Монографія є комплексним дослідженням захисту корпоративних прав. Робота містить дослідження правової природи, теоретичних та практичних проблем цивільно-правового захисту корпоративних прав, форм, способів та засобів такого захисту. Розглядаються питання корпоративного управління і його значення для захисту прав у відповідній сфері, аналізуються нові способи і засоби захисту, правові механізми захисту корпоративних прав держави, особливості захисту корпоративних прав в акціонерних товариствах, інших корпораціях та утвореннях корпоративного типу з врахуванням оновлення норм матеріального та процесуального законодавства.

Практичне значення результатів та висновків роботи полягає в тому, що вони можуть бути використані для подальших досліджень загальнотеоретичних проблем захисту корпоративних прав, оптимізації законодавства у відповідній сфері.

Монографія розрахована на викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів, практичних працівників та усіх, кого цікавлять проблеми захисту корпоративних прав.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов