Невербальна інформація в кримінальному провадженні: теоретико-методологічні основи

Невербальна інформація в кримінальному провадженні: теоретико-методологічні основи

15314
В наличии
Количество:
итого:
430 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-966-916-412-4 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Автор Ващук О.П. 
Количество страниц 430 стр
Язык украинский 

У монографії досліджено теоретичні та методологічні основи невербальної інформації в кримінальному провадженні. Висвітлено становлення положень про невербальну інформацію та чинники її введення в криміналістику, охарактеризовано сучасний стан та перспективи наукових досліджень невербальної інформації в кримінальному провадженні. Визначено поняття, значення та структуру антроподжерельної невербальної інформації в кримінальному провадженні.

Увагу приділено особливостям традиційних методів дослідження антроподжерельної невербальної інформації та обґрунтуванню доцільності використання інноваційних методів пізнання антроподжерельної невербальної інформації в кримінальному провадженні.

Визначено зміст та джерела антроподжерельної невербальної інформації в кримінальному провадженні. Подано авторську класифікацію невербальної інформації в кримінальному провадженні. Охарактеризовано функції та принципи використання антроподжерельної невербальної інформації в кримінальному провадженні, а також психофізіологічні засади дослідження антроподжерельної невербальної інформації.

Видання призначене для науковців, практичних працівників, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблематикою використання невербальної інформації в кримінальному провадженні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов