Захист прав людини під час обшуку
новинка

Захист прав людини під час обшуку

154051
В наличии
Количество:
итого:
750 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Норма права 
ISBN 978-617-7850-32-7 
Год издания 2021 
Вес 1 кг 
Автор Дульський О.Л. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 252 стр

Монографію присвячено питанням участі сторони захисту під час проведення обшуку та можливостям ефективного забезпечення додержання прав і свобод його учасників. Доведено, що учасників обшуку можна класифікувати залежно від їхнього статусу як сторони кримінального провадження, виду обшуку, наявності можливості ініціювати його проведення, обов’язковості або факультативності їх залучення, місця й ролі в доказуванні та здійснюваних ними функцій.

Сформульовано низку нових концептуальних положень, висновків і рекомендацій, що мають важливе значення для науки кримінального процесуального права та правозастосовної практики.

Звернено увагу на поняття видів адвокатської діяльності й механізм її здійснення за наявної потреби присутності адвоката під час проведення обшуку й узгодження положень КПК України з галузевими законодавчими актами; на положення щодо обсягу, порядку та змісту надання правової допомоги обшукуваній особі або іншим особам, які можуть ще не мати визначеного процесуального статусу, чиї права та законні інтереси може бути обмежено або порушено під час проведення обшуку; на зміст етапів проведення обшуку, що в сукупності утворюють комплекс дій і рішень слідчого судді, сторони обвинувачення, захисту й інших його учасників, та рекомендовані дії сторони захисту під час підготовки, безпосереднього проведення, фіксації ходу й результатів обшуку.

Розраховано на адвокатів, суддів, науковців, викладачів і студентів юридичних закладів вищої освіти та факультетів, усіх, хто повʼязаний зі сферою захисту прав людини.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов