Захист прав та свобод громадянина прокурором в адміністративному судочинстві

Захист прав та свобод громадянина прокурором в адміністративному судочинстві

12451
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 168 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Год издания 2008 
Автор Анпілогов О.В. 
ISBN 978-966-313-380-5 
Тираж 500 шт

Книга присвячена важливому інституту конституційного судочинства - захисту прав та інтересів громадян прокурором, який повинен застосовувати надані йому Конституцією України функції щодо представництва прав громадянина в судах. Вперше автор теоретично обгрунтував питання щодо обсягу прав і свобод громадян, які мають бути забезпечені представництвом прокурора, юридичні умови його здійснення, оскільки суб'єктивні права громадян поділяються на приватні та публічні, які безпосередньо мають оцінюватися щодо їх захисту з боку прокурора.
Монографія є одним із перших у вітчизняній адміністративно-правовій науці комплексних досліджень, присвячених теоретичним та практичним проблемам вдосконалення захисту прокурором прав, свобод та інтересів громадянина в адміністративному судовому процесі.
Важливим є також розгляд у монографічній роботі форм забезпечення функцій захисту прав і свобод громадянина, детально проаналізовано адміністративне провадження та шляхи удосконалення процедур,,Є які сприяють повному й об'єктивному розгляду в судах справ щодо прав громадянина, які були порушені і виникли адміністративно-правові умови їх забезпечення в судах.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов