Захист цивільних прав фізичних та юридичних осіб при розірванні договору найму (оренди) житла

Захист цивільних прав фізичних та юридичних осіб при розірванні договору найму (оренди) житла

12886
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Автор Швидка В.Г. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 196 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-966-928-193-7 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 

У монографії комплексно досліджуються особливості розірвання договору найму (оренди) житла, а також специфіка захисту цивільних прав фізичних та юридичних осіб - сторін та інших учасників договору найму (оренди) житла при його розірванні.

Проаналізовано становлення та розвиток договору найму (оренди) житла в Україні, поняття, істотні умови, система прав та обов’язків сторін та інших учасників договору найму (оренди) житла за ЦК України.

Детальному аналізу піддані способи захисту цивільних прав фізичних та юридичних осіб - сторін та інших учасників договору найму (оренди) житла, підстави застосування цивільно-правової відповідальності за порушення договору найму (оренди) житла, а також специфіка розірвання договору найму (оренди) житла.

Особливу увагу приділено дослідженню особливостей захисту цивільних прав наймодавця, наймача та осіб, за дії яких він відповідає при розірванні договору найму (оренди) житла. На підставі теоретичного аналізу сформульовані пропозиції стосовно вдосконалення норм глави 59 ЦК України.

Розраховано на науковців, викладачів цивільного та житлового права, юристів-практиків, працівників, які займаються законопроектною роботою, аспірантів і студентів юридичних спеціальностей.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов