Закон України "Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому". Науково-практичний коментар
новинка

Закон України "Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому". Науково-практичний коментар

5346
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство ОВК 
ISBN 978-617-7931-42-2 
Автор Коротюк О.В., Коротюк М.Г. 
Вес 0.3 кг 
Тип издания Комментарий 
Тираж 1000 шт
Количество страниц 230 стр
Год издания 2023 

У виданні представлено постатейне тлумачення положень Закон України «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому».

У книзі розкрито основні характеристики об’єктів нерухомого майна, що будуть споруджені в майбутньому, з урахуванням їх поділу на неподільні об’єкти незавершеного будівництва, подільні об’єкти незавершеного будівництва, майбутні об’єкти нерухомості, наведено численні таблиці і схеми, що спрощують розуміння процесів залучення коштів для фінансування будівництва, взаємодію між суб’єктами правовідносин, які виникають у зв’язку з будівництвом об’єкта нерухомого майна, що буде споруджений в майбутньому, проведено глибокий аналіз чинного законодавства України, судової практики, розкрито значення багатьох визначень і понять.

Видання розраховане на нотаріусів, адвокатів, державних реєстраторів, юристів, спеціалістів юридичних служб підприємств та організацій усіх форм власності, працівників органів юстиції, науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також може бути корисним будь-яким іншим особам, хто цікавиться питаннями будівництва і речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов