|
Немає в наявності
|
| Тип издания | Монография |
| Тираж | 300 шт |
| Автор | Олійник Д.О. |
| Количество страниц | 200 стр |
| Издательство | Право |
| Язык | украинский |
| Переплет | твердый |
| ISBN | 978‑966‑937‑501-8 |
| Год издания | 2018 |
| Вес | 0.5 кг |
У монографії на основі міжнародних та національних рейтингових оцінювань стану корупції в митній сфері, а також результатів авторських емпіричних досліджень осмислено явище корупційних злочинів у сфері здійснення митних процедур, розкрито його кримінологічну природу, визначено корупціогенні чинники, що його породжують і зумовлюють.
Розроблено перелік ідентифікованих корупційних ризиків у розрізі основних етапів здійснення митних процедур, оцінено рівень їх небезпеки та визначено сигнальні індикатори таких ризиків. Запропоновано основні напрями розвитку антикорупційної політики у сфері державного управління митною справою, а також комплекс заходів запобігання корупційним злочинам, що вчиняються під час здійснення митних процедур.
Для науковців, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних і контролюючих органів, а також усіх, хто цікавиться прикладними питаннями кримінологічної науки.