Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу

Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу

15274
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-646-6 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2019 
Тираж 100 шт
Автор Заічко О.В. 
Количество страниц 192 стр
Издательство Право 
Язык украинский 

У монографії осмислено кримінологічну природу явища незаконної порубки лісу, розкрито його причини та наслідки для природного середовища, запропоновано шляхи і заходи запобігання його проявам.

Установлено, що незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу в основному здійснюються постійними лісокористувачами під час рубок поліпшення якісного складу лісів, суб’єктами підприємницької діяльності, що перебувають у договірних відносинах із ними, а також іншими особами, які не мають права на ведення лісового господарства та законного доступу до спеціального використання лісових ресурсів.

Указується на пов’язаність незаконної порубки лісу з такими видами організованого злочинного бізнесу, як незаконний експорт деревини, несанкціоноване виробництво деревного вугілля, видобування бурштину, самовільна заготівля дров домогосподарствами і незаконна забудова.

Запропоновано комплексний підхід щодо запобігання незаконним рубкам лісу та незаконному обігу деревини.

Для наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, фахівців з лісівництва, працівників правоохоронних органів, а також усіх, хто цікавиться прикладними питаннями кримінології.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов