Запобігання злочинам, пов’язаним з вандалізмом

Запобігання злочинам, пов’язаним з вандалізмом

152840
В наличии
Количество:
итого:
370 грн
характеристики Описание
Вес 0.3 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Бочарова К.А. 
Количество страниц 216 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978‑966‑937‑741‑8 
Тип издания Монография 

Монографію присвячено комплексному науковому дослідженню вандалізму, його кримінально-правовим формам, а також розробці комплексу заходів запобігання злочинам, пов’язаним з ним. У роботі розроблено авторське визначення вандалізму, з’ясовано його характерні ознаки і види залежно від мети діяльності вандала, визначено склади злочинів, які можуть містити у собі риси вандалізму.

На підставі узагальнення емпіричних даних здійснено кримінологічний аналіз злочинів, пов’язаних з вандалізмом. Визначені криміногенні риси осіб, які вчиняють вказані злочини, а також розроблено типологію цих осіб.

Висвітлено причини й умови поширення діянь, що досліджуються. Розглянуто міжнародний та зарубіжний досвід запобігання вандаліз та можливості його використання у вітчизняній превентивній діяльності. Сформовано низку заходів загальносоціального і спеціально-кримінологічного запобігання злочинам, пов’язаним з вандалізмом.

Проаналізовано суб’єктів, які можуть здійснювати превентивну роботу щодо вказаних злочинів.

Видання призначено для науковців-правників, практиків, викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, а також для тих, хто цікавится проблемою злочинності та розробляє заходи запобігання їй.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов