Адміністративне право і процес УНР в екзилі: невідома правнича спадщина України

Адміністративне право і процес УНР в екзилі: невідома правнича спадщина України

15448
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-617-7020-54-6 
Автор Паламарчук І.В., Гура О.В., Гриценко І.С., Кравченко А.В., Сметанюк Р.С., Бевзенко В.М., Коваль С.О., Бевз А.І. 
Издательство Дакор 
Вес 0.7 кг 
Тираж 300 шт
Тип издания Сборник статей 
Количество страниц 500 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2015 

У виданні відтворені документи, які відкривають невідомі сторінки історії змагань за українську державність у 20-30 роках XX століття. Увазі читача пропонуються проекти Судоустрою 1931 року, Адміністративного кодексу 1932 року і Закону про суди в адміністративних справах 1932 року Української Народної Республіки.

До кожного проекту подано мотиви (науково-практичні коментарі), якими обґрунтовується потреба їхнього ухвалення. Очевидним є взаємозв’язок цих документів із цивільним процесуальним законодавством Російської Імперії, адміністративним законодавством Тимчасового Уряду і радянської України. Неабиякий вплив на зміст проектів зробили дореволюційна наука поліцейського (адміністративного права), теорія права і держави.

Ознайомлення зі змістом документів викликає чимало запитань щодо їхнього авторства, місця публікації, намірів їхньої практичної реалізації на території радянської України. Очевидним є лише серйозна науковість викладених у документах думок та ідей щодо організації та законодавчого врегулювання відносин публічної влади і людини, способів і форм захисту її прав.

Сподіваємося, що це видання стане корисним представникам як історичної, так і юридичної науки, викличе зацікавленість у всіх, хто вивчає генезис національної правничої думки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов