Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням: теорія та практика

Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням: теорія та практика

13527
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Год издания 2017 
ISBN 978-617-566-421-6 
Издательство Алерта 
Вес 0.5 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Чорноусько М.В. 
Количество страниц 294 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії розглядаються науково-практичні засади процесуального керівництва прокурора досудовим розслідуванням. Комплексно вивчаються нормативні засади, тенденції та проблеми правозастосування у досліджуваній сфері. Проаналізовано ґенезу процесуального керівництва на території сучасної України. Розроблено класифікацію повноважень, рішень та вказівок процесуального керівника. Сформульовано ідею регламентації презумпції одночасного взаємного відкриття матеріалів сторонами.

Встановлено необхідність надання прокуророві права, за погодженням з керівником органу досудового розслідування, доручати проведення окремої процесуальної дії слідчому, який не здійснює досудове розслідування кримінального провадження, з метою забезпечення розумності строків розслідування.

Внесено низку пропозицій з удосконалення кримінального процесуального законодавства з метою оптимізації умов діяльності прокурора з процесуального керівництва.

Видання може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, студентів, аспірантів вищих юридичних навчальних закладів та факультетів, а також адвокатів, прокурорів, слідчих та суддів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов