Земельне право і законодавство суверенної України: Актуальні проблеми практичної теорії

Земельне право і законодавство суверенної України: Актуальні проблеми практичної теорії

13007
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Андрейцев В.І. 
ISBN 966-346-257-4 
Тираж 500 шт
Количество страниц 415 стр
Переплет твердый 
Год издания 2007 
Издательство Знання 

У науковій роботі розкриваються актуальні проблеми сучасного земельного права і законодавства, що виникають у процесі його застосування на практиці правозастосування. Особливу цінність становить методологічно новаційний підхід до висвітлення земельних правовідносин, їх класифікації, об’єктного та суб’єктного складу, змісту, підстав виникнення, зміни та припинення.
Новаційними є розділи про об’єкти земельних правовідносин, правовий режим землі як основного національного багатства, юридичні обтяження використання власності на землю, механізм правового гарантування права власності на землю, тенденції кодифікації земельного законодавства в сучасних соціально-економічних умовах.
Привертається увага до проблем, пов’язаних із правовим регулюванням здійснення земельної реформи, правовими формами та процедурами приватизації земель, набуттям права власності на земельні ділянки, реалізацією правових режимів земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, пропозиціями щодо вдосконалення земельних правовідносин в Україні.
Для науковців, юристів-практиків, працівників державних установ, а також студентів юридичних і землевпорядних спеціальностей, які вивчають курс “Земельне право”.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов