Земельні спори: правові висновки Верховного Суду за період 2018-2021 років

Земельні спори: правові висновки Верховного Суду за період 2018-2021 років

154122
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2022 
Вес 0.5 кг 
Автор Чумак Ю.Я. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 350 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-697-5 

Збірник містить актуальні висновки Верховного Суду щодо застосування норм права у земельних спорах за період 2018–2021 років. Матеріал зібраний з врахуванням найбільш актуальних та широко використовуваних правових позицій Верховного Суду в цій категорії спорів, розміщений відповідно до розділів, що робить пошук зручним для користувачів збірника. Кожна правова позиція супроводжується як цитуванням безпосередньо самого висновку щодо застосування норми права так і коротким витягом з відповідного судового рішення для контекстного розуміння.

Також для зручності користувачів правовий висновок супроводжується вебадресою за якою можна знайти повний текст судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень та QR-код для швидкого переходу до повного тексту судового рішення за допомогою фотокамери мобільного телефону.

Збірник розрахований для практичного використання суддями господарської загальної та адміністративної юрисдикцій, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов