Злочини невеликої тяжкості та питання кримінальної відповідальності

Злочини невеликої тяжкості та питання кримінальної відповідальності

13532
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Скок О.С. 
ISBN 978‑966‑937-186-7 
Тираж 100 шт
Количество страниц 264 стр
Издательство Право 
Переплет твердый 
Год издания 2017 

Монографію присвячено дослідженню питань кримінальної відповідальності за злочини невеликої тяжкості. У роботі здійснено історичний аналіз кримінального законодавства щодо запровадження категорії злочинів невеликої тяжкості та розкрито перспективи реформування законодавчої класифікації злочинів у контексті запровадження категорії кримінального проступку в системі кримінальних правопорушень.
З’ясовано теоретичні основи виділення категорії злочинів невеликої тяжкості в класифікаційній системі злочинів. Установлено значення злочинів невеликої тяжкості для реалізації кримінальної відповідальності, звільнення від кримінальної відповідальності, звільнення від покарання та його відбування,а також розглянуто міждисциплінарні зв’язки досліджуваної категорії із кримінальним процесуальним і кримінально-виконавчим правом.
Визначено особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх за злочини невеликої тяжкості.
Проаналізовано окремі аспекти розмежування злочинів невеликої тяжкості із малозначним діянням та адміністративними правопорушеннями.
У роботі наведено відповідні висновки та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері кримінальної відповідальності за злочини невеликої тяжкості.
Для науковців, працівників правоохоронних та судових органів, викладачів, аспірантів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов