Злочини проти основ національної безпеки України: проблеми кримінально-правової теорії і практики

Злочини проти основ національної безпеки України: проблеми кримінально-правової теорії і практики

13537
В наличии
Количество:
итого:
270 грн
характеристики Описание
Автор Чуваков О.А. 
ISBN 978-966-928-105-0 
Тираж 100 шт
Количество страниц 362 стр
Переплет твердый 
Год издания 2017 
Издательство Фенікс 

У монографії висвітлюються концептуальні проблеми теорії і практики кримінально-правової охорони основ національної безпеки України.

Аналізуються особливості політико-правової природи національної безпеки, її розуміння як юридичної категорії і соціально-політичної реалії. Показано генезис злочинів проти основ національної безпеки України, їх понятійна характеристика контексті сучасної кримінально-правової доктрини і практики.

Досліджуються основні концептуальні підходи до їх дефеніцій та аналізу правової природи таких посягань. Порушуються питання про класифікацію злочинів проти основ національної безпеки України, встановлюються основні критерії розподілу їх на окремі види, розкриваються їхні загальні й відмінні риси.

Аналізуються методологічні проблеми встановлення об'єкта і предмета розглянутих злочинів, їхніх об’єктивних і суб’єктивних ознак. Висвітлюються концептуальні проблеми кваліфікації злочинів проти основ національної безпеки.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вузів, а також практичних працівників правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов