Злочинна колаборація в умовах збройної агресії: практичний порадник з кримінально-правової оцінки та розмежування
новинка

Злочинна колаборація в умовах збройної агресії: практичний порадник з кримінально-правової оцінки та розмежування

4987
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий, твердый 
Язык украинский 
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-760-6 
Год издания 2023 
Вес 0.3 кг 
Автор Малюк В.В. 
Количество страниц 312 стр

Практичний порадник з особливостей кримінально-правової оцінки та розмежування кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 111, 111–1, 111–2, 114–2 та 436–2 Кримінального кодексу України, підготовлено з урахуванням судово-слідчої практики та позитивного досвіду практичних підрозділів Служби безпеки України.

Докладно відповідно до теоретичних положень науки кримінального права та аналізу судових рішень у вказаній категорії проваджень роз’яснені положення вказаних вище статей КК України, проведено їх розмежування з діяннями, які мають суміжний склад.

Запропоноване видання зорієнтовано на практичне використання та вирішення суперечностей у кримінально-правовій оцінці кримінальних правопорушень, що утворюють підінститут злочинної колаборації. Робота розрахована на її використання співробітниками слідчих та оперативних підрозділів СБУ, суддями, працівниками інших правоохоронних органів.

Може бути корисною для курсантів, студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти, науковців, сфери наукових інтересів яких стосується зазначена тематика.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов