Зловживання на ринку капіталів: економіко-правові аспекти

Зловживання на ринку капіталів: економіко-правові аспекти

153485
В наличии
Количество:
итого:
650 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Автор Шелудько Н.М., Тертишник В.М., Кошовий О.Г. 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-966-981-240-7 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Переплет суперобложка 
Тираж 500 шт
Издательство ПП "ЛІРА ЛТД" 
Количество страниц 532 стр

Уперше у вітчизняній економічній і правовій літературі досліджено природу і особливості деформацій фондового ринку як складової ринку капіталів у взаємозв’язку з системою відповідальності за зловживання ринком (market abuse). Розкрита сучасна доктрина й представлений системний аналіз з урахуванням міжнародного досвіду, стану чинного та перспективного законодавства України, розкриті проблеми протидії правопорушенням на фондовому ринку, а також кримінально-правової та адміністративної відповідальності за зловживання ринком та інші, суміжні з такими діяннями, зловживання.

Ґрунтовно висвітлені проблеми юридичної визначеності та конкуренції правових норм, що застосовуються при регулюванні ринкових відносин, наведені рекомендації щодо удосконалення законодавства та юридичної практики.

Робота розрахована на учасників правовідносин на ринку капіталів, інвесторів, практикуючих юристів, суддів, адвокатів, слідчих, детективів, бізнесменів, посадовців.

Вона буде слушним помічником також студентам, які навчаються за спеціальностями «Право», «Біржова справа», «Фінансове посередництво», аспірантам і викладачам юридичних та економічних закладів, усім тим, хто прагне до поглибленого та комплексного опанування механізмів діяльності фондового ринку.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов