Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

153917
В наличии
Количество:
итого:
240 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-996-992-359-2 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Дроботов І.С. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 176 стр

Монографія присвячена актуальним проблемам зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду зарубіжних країн дозволив визначити місце інституту зловживання процесуальними правами в системі права України та системі адміністративного процесуального права. Особлива увага приділяється встановленню та обґрунтуванню співвідношення меж реалізації права на судовий захист, доступ до суду та зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві.

На підставі аналізу норм чинного адміністративного процесуального законодавства визначено, що поряд із гарантією реалізації належного особі процесуального права на судовий захист, вказане право не є абсолютними та може бути обмеженим (зловживання правом на позов в адміністративному судочинстві є неприпустимим).

Виокремлено проблеми нормативної бази та правозастосування, запропоновано способи вдосконалення законодавства та вирішення проблемних питань судової практики щодо констатації на національному рівні випадків зловживання процесуальними правами.

З огляду на узагальнення правозастосовчої практики, пропонуються шляхи вирішення існуючих проблем стосовно законодавчого інструментарію та механізму його практичного застосування, який попереджатиме, зменшуватиме, присікатиме зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві, а за необхідності – дозволятиме застосовувати відповідні заходи процесуального примусу.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами зловживання процесуальними правами.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов