Звичаєві норми міжнародного гуманітарного права

Звичаєві норми міжнародного гуманітарного права

13731
В наличии
Количество:
итого:
60 грн
характеристики Описание
Количество страниц 40 стр
Переплет мягкий 
Год издания 2017 
Автор Короткий Т.Р., Гнатовський М.М. 
Издательство Фенікс 
Тираж 100 шт

Дослідження містить перелік 161 норми, які сформувалися як норми звичаєвого міжнародного гуманітарного права.
Цінність цієї кваліфікації в універсальності звичаєвих норм, їхнього поширення на усі види збройних конфліктів, на усі держави, незалежно від участі у міжнародних договорах, на недержавні сторони збройного конфлікту.
Ці норми є квінтесенцію всього міжнародного гуманітарного права, вони сформульовані надзвичайно повно, просто і конкретно, що робить їх доступними для розуміння без спеціальної підготовки в галузі міжнародного права. Цей факт легко простежується при порівнянні загальної кількості норм в Женевських конвенціях із захисту жертв війни від 12 серпня 1949 р. та Додаткових протоколах до них від 8 червня 1977 р. – 559 статей без додатків, та Звичаєвих норм міжнародного гуманітарного права – 161 норма. Також за компактністю викладення звичаєві норми міжнародного гуманітарного права в рази менші за обсягом.
Видання базується на неофіційному перекладі звичаєвих норм міжнародного гуманітарного права на українську мову, який було здійснено у 2005 р. фахівцями кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка А.В. Льовіним, О. Р. Поєдинок, Л.Р. Сивко (Кузьменко) за науковою редакцією М.М. Гнатовського та надруковано у спеціальному випуску в Українському часописі міжнародного права за 2006 р., випуск 2.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов