Звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування у кримінальному та кримінально-виконавчому праві України та Польщі
новинка

Звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування у кримінальному та кримінально-виконавчому праві України та Польщі

15004
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Назимко Є.С., Пономарьова Т.І. 
Количество страниц 212 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7679-06-5 
Издательство Дакор 

У книзі здійснено аналіз основних аспектів звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування в Україні та Польщі.

Досліджено історію розвитку інституту звільнення від покарання та його відбування в зазначених країнах, вивчено поняття та підстави такого звільнення; надано характеристику умовним та безумовним видам звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування в Україні та Польщі, а також визначено правові наслідки такого звільнення.

Окрему увагу звернуто на кримінально-виконавчі аспекти звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування в досліджуваних країнах.

Книга розрахована на працівників суду, адвокатів, правозахисників, науковців, студентів, курсантів і викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також усіх, хто цікавиться проблемами ювенального кримінального та кримінально-виконавчого права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов