Антипов В.І.

Антипов В.І.

Товаров: 1
на странице
Сетка
Список
Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар

Тип издания: Комментарий. Автор: Антипов В.І.. Издательство: Право. Язык: украинский. Переплет: твердый. Год издания: 2019. ISBN: 978-966-937-621-3. Вес: 1.5 кг. Тираж: 500 шт. Количество страниц: 1200 стр.

Нет в наличии
Неодноразово залучався до підготовки експертних висновків для Конституційного Суду України та Верховного Суду України, у складі робочих груп брав участь у підготовці проектів законів України, проектів нормативно-правових актів МВС України та Державної податкової адміністрації України.

Є автором (співавтором) понад 150 наукових праць, зокрема монографічних досліджень: «Local Community - Public Security», «Обставини, які виключають застосування кримінального покарання», «Тіньова економіка та економічна злочинність»; підручників: «Кримінальне право України; Загальна частина», «Кримінальне право України: Особлива частина», «Курс кримінології», «Управління державним бюджетом України»; посібників: «Актуальні проблеми кримінально-правової кваліфікації», «Кримінально-правова кваліфікація посягань на виборчі та референдні права», «Податкова система України».

Особливе місце у творчому доробку займають науково-практичні видання, перш за все «Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України» (співавтор і спеціальний редактор першого такого видання українською мовою - 1994 р. з наступним перевиданням у 1995-2006 рр.), а також коментарі до Виправно-трудового кодексу (2000), Бюджетного кодексу (2003,2006, 2010), Податкового кодексу (2011).

Лауреат Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання в номінації «Юридичні підручники», а також Премії імені Ярослава Мудрого у номінації «За видатні досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем правознавства». Удостоєний почесного звання «Заслужений юрист України».